Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 telefonom...

Samsung Galaxy S5 telefonom "belső" képernyőjények betörése esetén mennyibe kerül a javítás?

Figyelt kérdés
biciklivel elestem, előre ("pofára"). a telefon a zsebemben volt. betonon történ az egész, de a telefon úgymond oldalt volt. a hátlap és az aksi is megnyomódott, de szerintem azt nem kell cserélni, mert a készülék működik, bekapcsol, és az a sérülés eléggé kicsi. viszont a képernyő alsó fele sérült. az egész fekete zöldes cuss. be sem tudom kapcsolni, mivel ott pont a billentyűzet lenne, ami kéne a pin kódhoz. viszon valamit érzékel, ha ott nyomkodom ír be betűket és számokat, össze-vissza. (ez nem tudom mennyit javít a helyzeten). a telefon 1 hónapos. most (21:47) nincsenek itt a papírja, de kell lennie rá garanciának, ugye? ingyen megjavítják, vagy fizetni kell érte? és ha igen mennyit?

2014. okt. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

az hogy összetörted nem garanciális

kb 40-60e a javítás attól függ hova viszed

2014. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. okt. 11. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

"de kell lennie rá garanciának, ugye? "

Nem értem egyesek hogy lehetnek ennyire buták.

Szerinted ki vállal arra garanciát, hogy valaki összetöri a telefonját? Ahogy meglátják, hogy sérülés van rajta, már húzzák is át a garanciapapírt.

2014. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!