Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikkel jarnék jobban?...

Melyikkel jarnék jobban? Samsung galaxy alpha, vagy nokia lumia 930?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindketto jo.

En a Nokia Lumia 930-at valasztanam.

2014. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lumia 930.
2014. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 930 :)
2014. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
930
2014. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én inkább az Alpha-t ajánlom. Helyre lehet azt pofozni, mert hardvere több mint rendben van, csak a ROM sajna el van b*szva (mint minden samsungnál), szóval ha lecseréled a szoftvert, akkor bitang erős telót csinálhatsz belőle.

WP-vel még nem sok tapasztalatom van, de szerintem még nincs elég támogatása ahhoz, hogy megérje megvenni. (De mostmár az is haladóban van)

2014. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szerint Alphát ajánlám. Vajon miért? Jobb szofter, szebb képek, gyorsabb, drágább... fémből lett. De itt egyiket se venném. Galaxy S5 vagy Note 4.
2014. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akoslaszlo ***** válasza:
Lumia 930-at választanám,de ha már mindent elolvastál róluk(ezzel kiderül mennyire fontosak neged), VEDD KÉZBE MINDKETTŐT ÉS CSAK EZUTÁN DÖNTS!
2014. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emberek ***** válasza:

Én személy szerint a 930-at választanám. Az nekem egy olyan telefon, amit megfogok, és beleszeretek :)

A galaxy alpha is megéri, de gondold át! Mit szeretnél?

-Kalózkodni, buherálni a telefont? Mert akkor a droidos samsung, vagy

-csak használni egy megbízható gyors telefont? Mert akkor a WP-s Nokia.

Mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai. Ha gondolod akkor írj privátban kedves kérdező, és elmondom a véleményem.

2014. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!