Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USA-ban iPhone 6-ot vásárolni?

Vajas.piritos kérdése:

USA-ban iPhone 6-ot vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha kint veszem meg USA-ban, 199 dollárért (vagyis 2 éves szerződéssel), akkor minden hónapban kéne fizessek, ugye?

És szerződés nélkül 649 dollár. Csak itthonról nem tudom, hogy fizessek ki USA-ba.

De ha itthon veszem meg akkor kétszer annyi lenne majd.

Melyik érni meg jobban?



2014. okt. 12. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2 éves szerződéses az nem kártyafüggetlen ergó itthon nem fogod tudni használni.Amerikából csak független GSM-eset szabad venni mert csak azt fogod tudni itthon használni.
2014. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
+állampolgárnak kell lenned...
2014. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
veszel egy repülőjegyet, kimész oszt megveszed :D biztos olcsóbb lesz, mintha itthon vennéd...
2014. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mármint a függetlent, mert azt végülis bárki vehet, csak menjél oda érte.
2014. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem én venném, hanem aki amúgy is kimenbe Amerikába.

Iphone 6 -ost kint jobban megérné venni ott, mint itthon egy iphone 5st. Sokkal drágább.

2014. okt. 13. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
na igen, úgy esetleg megéri, de csak ha haza is hozza...meg persze a gari az aztán nem lenne rá érvényes...ezért máris nem éri meg megvenni az ilyen első gyártási szériát...2 hónap múlva kiderül, hogy az összesnek van egy gyári hibája, mit kezdessz vele?
2014. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen haza is hoznák a telefont. Oké, de itt a garancia nem érvényes?

Mikor itthon is megjelenik az iphobe 6, és az enyémnek lesz valami baja akkor nem tudom én bevinni szervízbe? Nem fofadják el a garancia papírt? Mert hallottam egy olyanról, ha USA -ban veszem meg akkor az átjön Európába az érvényessége.

2014. okt. 13. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jön át az érvényessége.
2014. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van, itthon hivatalosan nem is vállalják, csak az itthon vásároltakat, viszont egy kis engedménnyel például iStyle vállalja azokat, amik az EU-n belülről, illetve a Schengeni egyezményben lévő országokból származnak.
2014. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amerikába amerikai gari,Euba európai gari érvényes.Ha szervízbe viszed,a sorozatszámát leellenőrzik,és kész is.NEM ÉRI MEG KÜLFÖLDRŐL VENNI!az iPhone 6 nem sokkal tud többet,mint az 5S!
2014. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!