Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak nagyon merül az...

Mit csináljak nagyon merül az akksim?

Figyelt kérdés
4 napja vettem 1 samsung galaxy s3 minit és rohamosan merül az akkumlátor. Ha játszom kb 3 órán keresztül lemerül és a mai napon levettem a hátulját és füst szagot éreztem, van rajta 1 év garancia mit tanácsoltok?

2014. okt. 12. 18:52
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
1500mAh akis van benne ami nagyon kevés,az hogy 3 óra játékot bír és vége lényegében normális az s3 mini esetében
2014. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
/aksi/
2014. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az osztálytársamnak is ugyanilyen van és neki simán bír egy teljes napot mobilnet, facebook, zene mellett egész nap nyomja, én meg alig nyomom és mire hazaérek már fullra lemerül
2014. okt. 12. 19:14
 4/12 dirtboy ***** válasza:

majd legközelebb nézd meg hogy mennyit használta,beállítások,telefonról,akkumulátor,akkumulátor használat és látod mennyi a kijelző idő,melyik programok menyire ették neki

egyik okos teló sem nagyon bírja 5óra kijelző idő felett szóval ne mond hogy egész nap nyomkodja és bírja mert nem most jöttem a hathuszassal.

ha neked jobban merül mint neki akkor lehet valami sz ar alkalmazásod van ami nagyon meríti,esetleg háttér vagy valami.

lehet az is hogy beragadt egy alkalmazás,indítsd újra a telót.

2014. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
38 a kijelző az android rendszer meg olyan 12
2014. okt. 12. 19:38
 6/12 A kérdező kommentje:
és hidd el hogy bírja, akkor még nem volt LG L70-ed meg alapból csak tudom ott nyomja mellettem egész nap
2014. okt. 12. 19:42
 7/12 A kérdező kommentje:
és szerintem az akksival van a baj mivel annyira égett szagú és forró 5 perc után
2014. okt. 12. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fogod fel, hogy ez normális, akkkor rohanj a szervizbe, had nevessenek ők is egy jót, mielőtt elzavarnak.
2014. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az normális hogy ég lefelé az akkumlátor? Istenem....
2014. okt. 12. 23:01
 10/12 dirtboy ***** válasza:

lg l70 hogy jön ide?

én azt hittem neki is ugyan ilyen telója van?


lehet hogy az ové jobban bírja hiszem más hardver van abban és nem 1500 as a z akuja hanem 2100as,na meg egyik samsung másik meg lg,tehát nem egyformán van bele nyúlva sem a szoftverbe más az eco mód is stb, szóval eltérő a két telefon,az hogy neki kicsit jobban bírja nem jelenti azt hogy a tiéd szervizet igényel.

a 3órás kijelző idő nem sok de nem is tűnik úgy hogy hibás lenne az aku.

a fényerőt igazítsd a fényviszonyhoz,a háttered legyen aku kímélő,a nemrég megnyitott alkalmazásokat zárd be rendesen.

beállítások menüben nézd meg nincs e valami hülye alkalmazás ami folyamatosan fut a háttérben.


a játékon is sok múlik hogy milyen fajta játék,nyilán egy szókereső nem meríti úgy mint egy 3d játék főleg ha még megy is a mobilnet.

lehet haverod csak facebookozik egész nap azért nem zabálja úgy az akut.

2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!