Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vettem és nem...

Új telefont vettem és nem indul el a mobilinternetem, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt egy Xperia mini prom, ami tönkrement. Visszavettem a régi telefonomat, egy Sony Ericcson G502-t. Egy ideig ott sem volt net, de a Vodafon küldöt egy sms-t egy kóddal, hogy rendszereik jelezték, nem megfelelően akarok csatlakozni. Küldtek egy internetbállításos sms-t, beírtam a kódot és jó lett. Ám már napok óta nem tudok csatlakozni a Sony Xperia M-el a mobilinternetre, és SMS sem jött. Lehet valahogy ilyen sms-t kérni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 14. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szimplán be kellene állítani a netet.
2014. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2014. okt. 14. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Mobil adatok, apn: internet.vodafon.net
2014. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem talalom a telefonom ban. Biztős így találom meg?
2014. okt. 14. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Beállítások/Mobilhálózati beállítások/Hozzáférési pontok nevei, kb. itt találod meg. A beállításban nem tudok segíteni, csak a Telekom beállításait ismerem.
2014. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos ilyen az én telefonomban nincs. Kerestem mindenfelé hasonlót, a mobilhálózatoknál, internetbeállításoknál, de nem találtam.
2014. okt. 15. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Kizárt.

[link]

2014. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sikerült! Először még elnéztem, valamit, mert nem értek az ilyenek kütyükhöz, de aztán a link segítségével megtaláltam. Köszönöm szépen a segítséget, hálám üldözni fog :)
2014. okt. 15. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!