Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az okostelefonom mikrofonja (Xperia L) magas frekvenciájú hangot ad ki, amikor olyan szobában tartózkodom, ahol van egy nagy hatalmas tv, asztali számítógép, riasztóberendezés?

Figyelt kérdés
A fenti kérdésemhez hozzátartozik még, hogy csak bizonyos szögekbe ha elmozdítom a telefont. Úgy jöttem ma rá, hogy egyáltalán a telefonom adja ki ezt a hangot, hogy a mikrofon részét véletlenül eltakartam az ujjammal, és így kiderült az zúg, vagy mit csinál. A szoba kicsi, ha ez lényeges :D . Lehetséges, hogy valami bezavar a telefonomba? Vagy el fog romlani :( ? Itthon nem csinálja ezt, még sosem tapasztaltam, csak az ismerőseimnél. És még ami nagyon fontos kérdés: ez mennyire lehet káros az emberi szervezetre?

#káros #okostelefon #zúgás #magas feórekvencia
2014. okt. 14. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!