Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone érné meg a...

Bad Answer kérdése:

Melyik iPhone érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés

100 000 ft körül lehetőleg...

Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.



2014. okt. 14. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor az 5...más nincs 100 körül. de majd minnyá jönnek az androidosok, és írják, hogy egyik se éri meg...:D
2014. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
100e körül-alatt újonnan csak 4S-t kapni (azt se sokáig), de azt ma már nem ajánlanám, mivel 3 éves készülékről van szó, és iOS9-et várhatóan nem fogja megkapni. 5c-t ~120 körül már kapni, GSM boltból, ki tudja, milyen garanciával.
2014. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 richz ***** válasza:
100e körül én nem vennék iphone-t. Vagy használtat kapsz, vagy bizonytalan garanciával veszed meg.(elöttem szóló írta, kivéve a 4S-t). Ezért az összegért a másik 2 op rendszerrel, középfelsőkategóriát is vehetsz.(Android már nem olyan szar rajta, mint az alsó kategórián.)
2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

használt iphone5-öt vehetsz ennyiért simán, kis szerencsével olcsóbban is

ha gyári függetlent veszel nem lesz gondod vele

2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smittes ***** válasza:
Gyári független 5-öt kapsz használtam kb. 80-85-be, esetleg pár hónap garival. Azért írtam 80-85 -öt, mert annyi kb az egyensúlyi ára. Lehet találsz olcsóbban is, de az lehet hogy zsákbamacska.
2014. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!