Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen IOS van az Iphone-okon?

Milyen IOS van az Iphone-okon?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de kérlek normális válaszokat kérek, mert nagyon nem értek ehhez.. Tehát tegyük fel, hogy szeretnél venni mondjuk egy Iphone 4S-t. Ugye megjelent az IOS 8, és sokan mondták, hogy azzal lassabb az egész. Akkor az Iphone-on milyen IOS van? Már csak 8? Vagy most mi van?:D Nem lehet úgy frissíteni vagy nem tudom, hogy megint IOS 7 legyen? Nem Iphone-om van, csak nagyon nem értem ezt. Kérlek szépen normális váálaszt! Már aki érti a kérdést.. :D

2014. okt. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyértelműen megmondani. Apple folyamatosan frissíti a gyárból kikerülő modelleket (pl pár hónapja vásárolt 4S már iOS7-tel érkezett, dobozon grafika is ezt szemléltette, holott eredendően iOS5.0-val jelent meg a modell), ugyanakkor már Apple-től nem lehet beszerezni a 4S-t, emiatt lehet, hogy nem is gyártják már... (Erre vonatkozó információt nem találtam.)

Ami viszont biztos: egy iOS8-cal érkező (vagy arra frissített) készülékre nem tudod már rátenni az iOS7-et, vagy éppen korábbi verziót.

2014. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á, értem, köszönöm a válaszod. :)
2014. okt. 14. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
a 8 gigás i4S-en természetesen iOS 7 van, mert az azzal került forgalomba. egyébként azzal is kapod, bekapcsolás nélkül nem frissül. ismerősömnek anno volt gariban cserélve iPhone 5-je, amikor már javában iOS 7 volt, és iOS 6-tal kapta, amivel megjelent gyárilag.
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És akkor lehet nem is gyártanak már 4S-t?:o

2014. okt. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!