Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul el a GTA 3...

Miért nem indul el a GTA 3 androidon?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy miután feltelepìtem S3 ra azt írja hogy a működése leált. Másik telefonon mégis működik ugyanez a verzió. Kalóz verzió.

2014. okt. 14. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
"Kalóz verzió."
2014. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyen jó telefon, de sajnálod azt az ezrest, vagy nemtom mennyibe kerül...
2014. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én se fizetnék annyit egy játékért.
2014. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanezt mondod a boltban is, mikor veszel valamit? Gondolom annak sem örülnél, ha valamelyik délután valaki "letöltené" a lakásodból/házatokból ami neki kell, mert nem adna annyit érte. Ezt hívják lopásnak...
2014. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert mi van ha megveszem és az sem indul el. Egyébként én mindent letöltök mielőtt megveszem.
2014. okt. 15. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:
jó, a GTA 3-at én se venném meg, de a San andreast megvettem...egyébként meg miért ne működne? az S3 elég népszerű telefon, nem egy csingcsang kínai csodafon, aminél esetleg előfordul az ilyen...
2014. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos h minden tökéletesen fut rajta.
2014. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 07:38

Akkor reklamálsz a fejlesztőknél és vissza kapod a pénzed. De eleve az adott telefonhoz tartozó apk-t és adatokat fogja letölteni. Kizárt, hogy ne fusson. Ha nem kompatibilis, akkor meg sem jelenik a playben.

2014. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok esetben igenis megjelenik.
2014. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!