Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi letölteni az...

Miért nem engedi letölteni az Apróséf applikációt?

Figyelt kérdés
Telefonomon és az SD kártyámon is van több mint 60 MB szabad hely.. viszont azt írja ki nekem hogy nincs... pedig ez az applikáció csak 5 MB!!! Mi lehet a baj? :(

2014. okt. 14. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Például az, hogy a kemény tarhonyám kicsit sótlan, és hiányzik belőle a krumpli. Valamint az, hogy az okostelefon vásárlását hozzáértéshez, vagy legalábbis intelligencia hányadoshoz kéne kötni.
2014. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saavedro ***** válasza:

datubber kollégának megjöhetett, esetleg agyára ment a cukormáz, ami meg is látszik a válaszainak értékelésénél, meg persze a százalékánál...


Lehet, hogy alkalmazás a béna, nem egyedi az eset... lehetséges, hogy így sikerült megíródni. Írd be kommentbe, hátha javítják.

2014. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért én vagyok a hülye mert a telefonom nem tölti le? :D Régen rajta volt a telefonomon. Annyira okosnak akarsz tűnni nagyon szánalmas vagy. :) Meg se kérdezem a korod úgy is tudom. :D
2014. okt. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!