Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék telefont...

Most szeretnék telefont vásárolni . Szerintetek iphone 5s vagy sony xperia z3 compact? Jól jönne pár javaslat és tapasztalat.

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Z3 Compact! Ugyanebben a helyzetben voltam, de rájöttem, hogy igazából NEKEM (!!) kicsi a 4 col, minimum a 4,6, de sokkal jobb lenne a nagy Z3(de nincs rá plusz ötvenezrem :S)

Az iPhone 5S piszok jó telefon, de nálam győzött a Compact, a kamera miatt. 12800-as ISO(még 1-2 profi kamera is megirigyli), 1/2,3"-os szenzor, 20,7 megapixeles képek, f2.0-ás fényrekesz(erre is irigy lehet pár profi gép, legalábbis az objektíve), rengeteg letölthető a kamerába beépíthető alkalmazás, és még lehetne sorolni. Nálam emiatt győzött. Meg mert vízálló.

2014. okt. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb marhaságot öcsém...

Kíváncsi vagyok hogyan csapkodná meg az én tükörreflexesemet...

Ez max a 40 ezer ft-s kompakt gép kategóriában rúg labdába.

Magas ISO? Minek? Már ezer felett is szemcsés és élvezhetetlen a kép. A hiányzó fényt az iso feltolása nem pótolja.


Kis háttér anyag. Iphone évek óta a sony kameráit használja, csak ők szoftveresen többet tudnak IOS alatt kipréselni, mint a sony droid alatt.


Itt egy kis betekintés, https://www.youtube.com/watch?v=C38ZYtEJrnI

2014. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

DSLR minőséget soha sem fog hozni egy mobil, de azért el kell ismerned, elég durva kamerája van.

Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=eAbTOSevlow

2014. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 akoslaszlo ***** válasza:

A mobilok közül fotózásra a legjobbak a Nokia Lumia felső kategóriás gépei.

De videózás terén, (ha valakinek ez fontos) pl.4K-ban van náluk egy kissé jobb is.Azt hiszem a Galaxy Alpha.

2014. nov. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!