Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék. Kinézte...

Új telefont szeretnék. Kinéztem az iphone 6 ot. Viszont hallotam valami furcsat ami tényleg igaz vayg csak pletyka?

Figyelt kérdés
azt halottam hogy az iphone 6 szethajlik ?? de olyan könnyen hogy ha leülök a zsebemb elhajlik vagy ezt hogy ertsem ? ettől félve néztem még iphone 5sst és samsung s5 öt és sony xperia z2 . tudnátok ajanlani jó telefonokat ?
2014. okt. 15. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem mondom , hogy nem hajolhat el ,de egyik legjobb telefon most. Meg a Nokia Lumiakat ajanlom pl. Lumia 930, Lumia 1520 , vagy vard meg az uj Microsoft telefont.
2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden telefont el lehet görbíteni, erő kérdése.


A szóban forgó készülék a 6+, ami egy húsvágó deszka méretű förmedvény. Ki a franc hord a zsebében ekkora monstrumot?

Láttam én már meghajlott 150 centis LCD tévét is, mégse volt belőle ekkora felháborodás. Azt sem hordja zsebben senki...

2014. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem iphone 6 van 2 hete, nem hajlott meg, pedig zsebben hordom

ha mégis meghajolna gariban cserélik, de azt mondták a boltban hogy ezt gari időn túl is cserélni fogják, szóval nem hátrány hanem ELŐNY :)

2014. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!