Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonra le lehet tölteni...

Iphonra le lehet tölteni jailbreakelés nélkül az activatort?

Figyelt kérdés

Most vetem egy iphone 4s-t és láttam egy videóban hogy jelkód helyet a gombal oldotta fel és ehez jailbreakelni kelene hogy legyen activatorom! Kérlek segítsetek Pls

Előre is köszönöm



2014. okt. 15. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

iPhone-ra JB nélkül csak AppStore-ból tudsz letölteni alkalmazásokat. Tehát: nem.

Ez a "gombbal oldotta fel jelkód helyett" pedig elég TouchID-szagúnak tűnik, ami ugye az 5s-ben megjelent főgombba épített ujjlenyomatolvasót használja.

2014. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az activator már ios6-os jailbreakre is elérhető volt, talán még előbb is, szóval semmi köze a touch id-hez


JB nélkül nem fog menni

2014. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: eddig oké, de akkor linkelnél egy videót, hogy miről van szó pontosan? Hogy lehet gomb megnyomásával biztonságosan (értsd: véletlenül ne lehessen) feloldani a képernyőt?
2014. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És az iphone jailbreak miben külünbözik az ios- töl?

És atol ios-es marad a telóm ?

Viszalehet állítani a jailbreak-et?

2014. okt. 16. 07:00
 5/9 anonim válasza:
53%

Ha ilyeneket kerdezel akkor inkabb neki se kezdj a jailbreaknek.

Ma mar igy az iOS8-al nagyon sok olyan funkciot beletett az Apple a rendszerebe ami regen nem volt benne csak jailbreakkel lehetett megoldani.

iOS 8-ra amugy sincs jailbreak.

2014. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Amugy te nem az assistive touch-ra gondolsz amit lattal a videoban?

Beallitasok-altalanos-kisegito lehetosegek-assistive touch

2014. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a videó vélhetően csak annyit csinál, hogy megnyomod, és feloldja, hiszen az activator tulajdonképpen az, hogy funkciókat lehet adni bizonyos gombokhoz például...
2014. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ere gondoltam [link]

Ezt hogyan lehet?????

2014. okt. 16. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy hosszan nyomva tartod a gombot, és felold. Nem tudom, szerintem gyorsabban lehet swipe-al kinyitni, 5 perc bolondozást pedig - amíg haverokat szivatod, hogy TouchID-t hackeltél a telefonba - nem ér meg a JB.

Ahogy írták, iOS8-ra még nincs jailbreak. JB egyébként iOS feltörését jelenti, segítségével lehetővé válik alkalmazások AppStore-on kívül történő telepítése. Persze ezt ésszel kell csinálni, össze-vissza telepített tweakektől lassulhat a telefon, instabillá válhat, és néhány app - főleg bankoké, de játékoknál is előfordul - ha detektálja, hogy törve van a telefon, nem hajlandó működni.

2014. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!