Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile, tartozás, kötbér?

T-mobile, tartozás, kötbér?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. Van xy összegű tartozásom a tmobile felé. A díjcsomagra vállalt hűségidő, és a készülék törlesztése lejárt a múlt hónapban. Most azonban teljes egészében felfüggesztették a szolgáltatást, és ha újra igénybe akarom venni, kötbért kell fizetnem. Én azonban nem akarom igénybe venni, csak lemondani. A kérdésem az, hogy a tartozás befizetését követően a kötbér befizetése nélkül is lemondhatom a szerződést?

2014. okt. 16. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, lemondhatod, hiszen lejárt a hűség, ellenben attól a tartozást ki kell egyenlítened.
2014. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát a kötbért CSAK és kizárólag akkor kell befizetnem, ha újra igénybe szeretném venni?
2014. okt. 16. 10:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem igen, a tartozást értelemszerűen kifizetem, viszont a kötbért csak az előbb leírt esetben vagyok köteles?
2014. okt. 16. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyanìtom nem. A telefontársaság helyèben èn nem engednèm ezt megjátszani.
2014. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igen kellemetlen lenne. Akkor muszáj leszek rákérdezni a boltban.
2014. okt. 16. 11:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, közben kiderítettem, hogy ilyen esetben kötbért nem kell fizetni, viszont egy visszakapcsoltatást igen, mert addig nem lehet lemondani. Azért a visszakapcsoltatás díja sokkal "barátibb" mint egy kötbér. :)
2014. okt. 16. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

aha, hát akkor végülis 4-esnek igaza van, valamelyest. irónikus, hogy vissza kell kapcsolni, hogy lemondhasd :D

gondolom, ha meg nem kapcsoltatod vissza, és nem is mondod fel a szerződést, de kifizeted a tartozást, utána ugyanúgy jönne a számla, csak a nulla szolgáltatásért.

2014. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remekül hangzik. :D
2014. okt. 19. 08:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Utánajártam, szerencsére dolgozik pár ismerős ott. Szóval ha rendezed a tartozást, és visszakapcsoltatást kérsz, akkor általában eltekintenek a kötbértől.
2014. okt. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!