Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s3 I9300...

Samsung Galaxy s3 I9300 telefonról mondanátok véleményt? Szerintetek megéri megvennem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem volt S2-m, most meg S5-esem van, mindkettő jó. Az S3 is biztosan jó. (Mondjuk nekem a kerekített formája nem tetszik, de az mondjuk az S4-ben sem jön be, ilyen szempontból az S2 tetszett a legjobban.)

A formáján kívül biztosan jó telefon.

2014. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Kb 3 éve használlok ilyet, elégedett vagyok vele, a custom romot ajánlom azért rá pld cyanogen
2014. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak aztán tényleg sok értelme van... a Samsung gyári szoftvere remekül működik mindenféle felesleges belepiszkálás nélkül is.
2014. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 2 éve van meg és én nem vagyok vele megelégedve. az aksija nagyon rossz, egy este nem elég a feltöltéséhez. a gyorsaságával nincs bajom de én legközelebb biztos nem samsung telefont veszek
2014. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:
ha egy este nem elég ott valami más gond lessz szerintem pròbáld másik töltővel
2014. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!