Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace 4 telóról...

Samsung galaxy ace 4 telóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 04:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó telefon, ha szolgáltatónál veszed akkor megéri az árát.
2014. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bar tapasztalatom nincs vele, de nem tartom egy jo telonak ugyanis vettek az Ace 3-at, tettek ra egy ujabb Android verziot mikozben lefeleztek a Ramot. Ebbol szerintem jo nem sulhet ki, legalabbis stabilitas es gyorsasag teren.
2014. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted az Ace 3-ban 2GB RAM van. Ülj le fiam egyes
2014. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az Ace3-ban 1 giga volt es a sima Ace4-ben pedig 512 mega. Az igaz, hogy Magyarorszagon csak az LTE verzio kerul forgalomba, amiben mar valoban 1 giga van, de ettol fuggetlenul nem igazan elorelepes a telo a 3-hoz kepest. Es szerintem nincs miert ilyen ironikusan valaszolni es kotekedni, foleg ugy hogy te sem vagy teljesen kepben.
2014. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolso... kit erdekel hogy kulfoldon mit arulnak es mi van benne? Az itthon kaphato verzioban 1GB RAM es Snapdragon 410 van.


[link]


Tessek, okosodj.

2014. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akartam kötekedni, csak nem szeretem amikor marhaságokat írnak.
2014. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szólgáltatótól lesz csak kíváncsi voltam a véleményekre :)
2014. okt. 17. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

antutu-ja 21000körül van. szóval sztem megéri. Vipphonenál 40.000 az ára most függetlenül!

Néz róla teszteket. youtubon találsz

https://www.youtube.com/watch?v=2JKlySK1LP4

2014. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha azok nem győznek meg, akkor a fórumokon az elégedett tulajdonosok biztosan. :)
2014. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!