Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régen meg mindenki az androido...

Régen meg mindenki az androidot istenitette hogy igy jobb a Windows phone-nal meg ugy jobb. Most meg majdnem minden ember mar Windows phonet hasznal. Megjött az eszük?

Figyelt kérdés
Nekem sok androidos dolgom volt mint tablet mint telo de sose szerettem annyira mind a Windows telót. Ti hogy vagytok vele?
2014. okt. 17. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele, ha 15"-nál kisebb a képernyő, akkor az semmire sem jó. Ezért a legolcsóbb nem okos mobilt használom és mellette laptopot.
2014. okt. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tengor ***** válasza:

Nem túl régóta kaptam egy WP telefont (a WP-t nem választottam, a telefont se igazán). Piszok nagyot csalódtam benne. Olyan funkciók, amik a 4 éves androidos telefonom alap tartozékok, ezen csak a 8.1-es WP-vel jött ki, vagy még azzal se.

Nincs PDF olvasó, ami tudna újra tördelni?

Nincs reklám blokkoló a böngészőben?

Nincs tisztességes böngésző? Ellenben van egy halom Go0gle, G00gle, G0ogle, Go0gIe Chr0me, ami ránézésre látszik, hogy fake, még sem törlik őket a Store-ból.

Nincs gtalk kliens?

Nincs ingyenes SSH kliens?

Úgy kell rá fájlkezelőt telepíteni?

3. féltől származó dropbox kliens van csak?

Nincs samba kliens?


Isten látja lelkem, próbáltam pozitívan hozzáállni, de nagyon nehéz. Igazából az vigasztal, hogy nem az én pénzem bánja és telefonálni azt talán lehet majd vele.

2014. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az okostelefonpiac 3-5 szazalekara azert en nem mondanam azt, hogy majdnem minden ember.:)
2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
en senkit nem ismerek akinek wp van, mindenkinek samsung meg iphone van, wp-t szerintem azok vesznek akiknek nincs pénze rendes telefonra, eleve a windows szar már pc-n is, telefonon még kevesebbet tud
2014. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kevesen használnak wp-ét, és azok akik használnak is csalódnak benne, mert zárt szarakodós az andeoidhoz képest
2014. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Most meg majdnem minden ember mar Windows phonet hasznal."


Erre tudnál mutatni valami hivatalos forrást? Én alig ismerek valakit, aki windowsos telefont használna.

2014. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szedted ezt de ez nettó baromság.Számomra csak az Android játszik ha telóról van szó.A Winfos PC-re való nem telefonra.Eddig hálistennek nem volt dolgom(személyesen) WP-s készülékkel és szeretném ezt így is tartani.Családban volt egy de 2 hónap után kivágta a kukába és vett egy iPhonet.
2014. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Igor Igorovics ***** válasza:
Látszik, hogy délelőtt volt, és a gyerekek értek rá válaszolgatni. :)
2014. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Igor Igorovics ***** válasza:
Az hardver optimalizáció is alaptartozék kellene legyen egy telefonon, androidin mégsem az, egészen eddig a szent percig. Kis túlzással ki lehet jelenteni, hogy a moto g-t, és az alcatel one touch idolt leszámítva nincs normális androidos készülék, csak a felső kategóriában.
2014. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Igor Igorovics ***** válasza:
52%

Nincs PDF olvasó, ami tudna újra tördelni?


Teljesen jó az adobe reader és a microsoftos megoldás is, nem tudom mit akarsz tördelni.


Nincs reklám blokkoló a böngészőben?


Minek? Normális mobil verziós oldalakon nincs zavaró reklám, nézd meg pl a prohardvert vagy teszem azt a kurucinfot.


Nincs tisztességes böngésző? Ellenben van egy halom Go0gle, G00gle, G0ogle, Go0gIe Chr0me, ami ránézésre látszik, hogy fake, még sem törlik őket a Store-ból.


Maxthon browser és az ie is teljesen jó. HA ennyire zavar, hogy ott van, ne nézegesd. Androidon is kismillió van, tekintve, hogy a play jelentős része nettó szemét.


Nincs gtalk kliens?


Használ ma valaki olyat a facebook a skype és a viber korában?


Nincs ingyenes SSH kliens?


Az mi a bánat? Én értek az informatikához, de a büdös életben nem volt rá szükségem, nem is hallottam róla. Gondolom az átlag felhasználók mind így vannak vele.


Úgy kell rá fájlkezelőt telepíteni?


Na bumm...


3. féltől származó dropbox kliens van csak?


Minek dropbox a 30 gigás onedrive mellett?


Nincs samba kliens?


Ez sem tudom mi...


Cserébe viszont van egy nagyon gyors, biztonságos és stabil oprendszered, jellemzően egy jó üzemidővel és nagyszerű kamerával rendelkező telefonban. Akár olcsón is. Appokban tényleg el van maradva, de ma már minden alapvető funkcióra van jó alkalmazás, és ez a lemaradás sem tart már sokáig. Nemsoká jön a win 10, ami ezt hivatott leküzdeni azzal, hogy ugyanaz a magja minden oprendszernek, legyen az telefon, tablet vagy pc. A nagy gyártók idővel átköltöznek a windowsos telefonra ia. A microsoft a szokásos taktikát alkalmazza (vissza)él a monopol helyzetével. Szép dolog vagy sem, ez van.


A windowsos telefonok ma már igenis jók, és nagy jövő előtt állnak.

2014. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!