Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani ezt?...

Hogyan tudom beállítani ezt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Most kaptam LG F6-ot 4.4.2 verziószámú android van rajta, t-mobile a szolgáltató. A bajom az, hogy nem találom hol lehet beállítani azt, hogy aki engem hív ne csak 3-4et csengjen neki, hanem rendesen 20at.

Segítsetek kérlek, már mindenhogyan rákerestem, de nem jártam sikerrel. :(

Mindenkinek előre köszönöm.



2014. okt. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kikapcsolni a nem válaszol hívásátirányítást.
2014. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem meg sajnos. :(( Azt írja, hogy a szolgáltató nem engedélyezi a letiltását.
2014. okt. 18. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki? Légyszíves kérlek szépen segítsetek! :(
2014. nov. 26. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor 1430 (ingyenes), barangolj egy kicsit a menürendszerben amíg el nem jutsz egy élő emberhez, aztán add elő ott a problémádat. Remélhetőleg tudnak segíteni.
2014. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vidd vissza ahonnol veted és ott bisztos segítenek ingyen ....Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!