Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z lg nexus 5 vagy...

Sony xperia z lg nexus 5 vagy Nokia lumia 925/735?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam az androidra lépéssel kapcsolatban, mert most is wp 8.1-et használok és meg vagyok vele elégedve csak hardveres módon kicsit gyenge a lumia 520-asom , de nem rossz . Androidból sokkal nagyon ebben az árkategóriában a telefonok száma. A z azért , mert jó a kamerája, nexus, mert hardveresen erősebb társainál de már drágább sajnos , Nokia lumia 735, mert wp , de a kamerája nem a legjobb , és a másik kettő fullhd kijelzős.


Személy szerint xperia z-t vennék , mert vízálló , jó kamera és nagyon szép .előre ia köszönöm.



2014. okt. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Xperia Z-t néztem ki először, de Z1 Compact lett belőle.

Az 5 colos kijelzős telefon már nagy volt. Kényelmetlen és kétkezes . Pedig nincs kis kezem. Mégis hiába vékony , kényelmetlenül feküdt a kezemben, miközben mozgattam a hüvelykujjam úgy érezem instabil, nem jó tartani.

Így lett egy 4,3 colos Z1 Compact-om, IPS kijelzővel és hihetetlen jó akkuidővel, AnTutu Benchmark 35.000 pontot hozott rajta.

Tökéletes készülék

2014. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , néztem azt is de nekem az egyik legfőbb szempont volt a nagy fullhd kijelző , sokan írták , hogy a z-nek rossz a kijelzője , szerintem ez nem igaz láttam már élőben és borzasztóan gyönyörű!
2014. okt. 18. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

-nekem nem tetszett a nagy Z kijelzője. Hiába full hd, sajnos fakó és a betekintési szöggel is bajban voltam. Full HD 5 colon zabálja az aksit!

Egy IPS kijelző sokkal szebb. Meg szerintem felesleges a full hd. 22 colos monitorom Full HD és nem látom pixelesnek :D

Akkor minek ekkora felbontás egy 5 colos telefonra?

2014. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

De ki ne írd mégegyszer! Jelentem, majd áthelyezik.

2014. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
Viszont a nexus 5 is nagyon jó,nincs is nála gyorsabb,kivéve a kamera az átlagos.Szerintem már nem éri meg xperia z-t venni,akárhogy is nézzük akkor is már lassan 2 éves.A nexust pedig még minimum egy évig támogatják szoftveresen.
2014. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2


Egy Lumia 520 után természetesen gyönyörűnek tűnik az Xperia Z kijelzője, de vetélytársaihoz képest kifejezetten szar a kijelzője, gyenge TN+Film TFT kijelzőt kapott, fakó színek, stb.


Nexus 5 még ma is az egyik legjobb Androidos telefon, egy hónap múlva az Android Lollipoppal meg még jobb lesz, nem tudom mennyivel drágább a Z-nél, de mindenképp jobb nála.

2014. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nexus 5 vagy Lumia 925
2014. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!