Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor lehet fordulni a...

Ilyenkor lehet fordulni a fogyasztó védelemhez?

Figyelt kérdés

Szóval vettem 70ezerért egy telót, és 1-1,5mm-rel elvan csúszva a képernyő, kilátszik nagyon a háttérfény. Ezt mondta a szolgáltató, meg persze h mivel csak szépséghiba ezért nem csinálnak vele semmit.

(Új képernyőt 55 ezerért raknának bele)


2014. okt. 19. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet
2014. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És sikerrel is járnék?
2014. okt. 19. 16:41
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki, de a kép nem adja vissza teljesen, élőben rosszabb.

2014. okt. 19. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Mar feltetted egyszer ezt a kerdest. Ez ilyen, legkozelebb nezd meg mit veszel... a Boltban felbontjak, megnezed, ha ott nem tetszik kicserelteted vagy nem kered. Ha meg neten rendelted van 8 napod... Azzal hogy itt kerdezgetsz nem fogsz elorebb jutni.
2014. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy bagatellizálnám panaszod, én nem szoktam oldalról nézegetni a telefonom, TV-m, bármimet, az nekem nem természetes.

Ennyire oldalról nézve, elég sok kütyünél nem egyöntetű a képernyő.

De próba cseresznye: fogyasztóvédelem.

2014. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Ha elutasították a készülék cserét és a javítást is akkor igen bejelentést kell tenned a Fogyasztóvédelemnél.Valószínűleg a területileg illetékes békéltető testülethez is küldenek.

Ha a vásárláskor/előtt ez a hiba nem került közlésre vagy amikor már megvásároltad otthon derült ki,illetve ezt te azonnal jelezted akkor lehetőleg egy független bevizsgálást kell végeztetned valamelyik erre szakosodott céggel.

2014. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, egyszer feltettem, de itt már a fogyasztóvédelemről kérdeztem. Ha oda írtam volna a másikba, alig nézte volna meg 1 ember, szerintem akkora bűnt nem követtem el kérdésnyitással :D


Igen nagyon oldalról fényképeztem, de enyémnél ilyen szögben is simán látszik: [link]

Ez meg szerintem már tényleg idegesítő bárkinek.

2014. okt. 19. 16:54
 8/12 A kérdező kommentje:

Másnap vissza vittem a T mobilehoz, de csak elküldtek, nem lett feljegyezve szerintem hogy ott jártam. Mondván, csak szépséghiba, tömeggyártás miatt...

(Amikor megvettem nem bontotta ki az eladó a dobozt, én meg vidéken élek, siettem a buszra, nem akartam 2órát várni)

2014. okt. 19. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmazd meg a problémádat részletesebben és küldjed el a Homár blogra:

[link]

2014. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak félig tartozik a kérdéshez, de már kellett szét-összerakni telefont, érintőpanel csere kapcsán,(nem Sony), volt mozgási lehetősége az LCD panelnek a fészekben, mert azt is ki kellett szedi, ahova bele kell ültetni.

Igazíthattam ide is, oda is, de persze középre raktam.

Lehet ilyen egyszerű, de egy Sonynál (bár máshol se) azért jobban ügyelhetnének rá.

Vagy minden Sony ilyen....

2014. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!