Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, elfelejtettem a...

Iphone, elfelejtettem a jelkódom! Nincsen valami második, biztonsági kód vagy akármi mint pl a pin kódnál a puk kód?

Figyelt kérdés

Nem a pin kódom rontottam el, azt tudom. csak nem tudom mire cseréltem le délelőtt a jelkódom, és nem tudok belépni..

Utánaolvastam,hogy lehet visszaállítani, de nem szeretném hogy elvesszen rajta 2 év képei,emlékek:/



2014. okt. 19. 18:08
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Ha ugye az iCloud-ot használnád... Vagy dropbox-ot... Vagy Google Drive-ot... Vagy Box-ot... Vagy sokszáz felhőszolgáltatást amibe automatikusan el tudod menteni a képeid/videóid/néjgyezékeid...


De, ha nem tetted, akkor bizony buktad mindened a telefonon. Nincs második kód, nincs varázslegyintés. Hard reset van és újraaktiválás.

2014. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egy apple szervízben nem tudják megcsinálni,hogyha meg van hozzá minden papírom?
2014. okt. 19. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
De csinálnak rajta egy törlést. Szóval nem. Így jártál. Nincs más megoldás.
2014. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Múltkor már kiakadtam itt egy kérdés kapcsán, Androidos telefon, betört kijelző, hogy szedje le róla az adatokat...

1. Mennyit fényképeztél te két év alatt, hogy elfér a telefonon? 2. Miért nem csinálsz róla időnkét mentést? Nálam legkésőbb pár óra múlva már a gépen vannak a képek, minden a gépen van, ha kell valami, ott mindig megtalálom. A névjegyek, üzenetek, minden szinkronizálva van. A rengeteg jelszóelfelejtés, létezik szög egyszerű program ami eltárolja titkosítva a jelszavakat, de nem, fel nem írná senki sem. A jelkódot is le lehetne írni egy papírra, de azt sem. Minek... Sok esetben előre kell gondolkodni, nem csak akkor, mikor már megtörtént a baj.

Hogy lehetnek ilyen felelőtlen felhasználók? Le lehet szavazni, csak ennyit akartam.

2014. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Közben gondolkoztam, és le merném fogadni hogy délelőtt kikapcsoltam a jelkódom és nem lecseréltem..szóval nem tudom miért kéri.mostanában sokszor lefagy az egész telefon teljesen, úgyhogy az se kizárt hogy elromlik lassan

iCloud-ot már próbáltam használni mikor előzőleg lefagyott azután,hogy ne vesszenek el a dolgok, de valami kérdést kiírt amit nem értettem úgyhogy inkább hagytam:S

2014. okt. 20. 10:42
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm mindenkinek,ment a zöld,utolsónak is.
2014. okt. 20. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy restore időnként segít az ilyenen. Csak csinálni kell előtte egy biztonsági mentést amiből vissza lehet rakni a cuccokat.
2014. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!