Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cynogen modot raktam a telefon...

Norbi658441 kérdése:

Cynogen modot raktam a telefonre, és nincsen play áruház?

Figyelt kérdés
Tehát 4.3-as cynogen modot raktam rá Galaxy S Plus-ra.Raktam rá ROM Manadgert is,de az közben meg kitörlődött,és nincsen google+ alkalmazásom,ezeket hogyan tudnám visszatenni rá?

2014. okt. 20. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Először is nézd meg ahonnan leszedted a romot hogy nincs-e hozzá patch, mert lennie kellene hozzá... mivel abba van a google play (tulajdonképpen) az összes google cucc...

De ha nincs akkor vagy innen letöltöd gépedről:


[link]


Majd rá másolod telódra. és ha be van állítva h nem csak play-ről telepíthet. akkor fel rakod. és már ott is van:) majd erről fel raksz mindent amit akarsz

2014. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Kell, hogy legyen egy gapps.zip fájl is és azt kellene feltenni.
2014. okt. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Innen szedtem le a 10.2-eset nem a legújabbat,hanem az eggyel öregebbet [link]

És akkot innen mit töltsek még le?

Galaxy s plus a telefon neve.

2014. okt. 20. 07:48
 4/16 Wadmalac ***** válasza:

Szóval innen vetted:

[link]


Guríts az első bejegyzés aljára, ott a gapps letöltés is.

(20130813 GApps (DL from Goo.im) (DL from androidfilehost))

Két letöltő link is van hozzá:

[link]

[link]


Bármelyikről leszeded és ezt is telepíted a recoveryből, mint a romot.

2014. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Okés köszi,mindjárt megpróbálom
2014. okt. 20. 13:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem rá,rebootoltam is a rendszert meg minden,de semmit sem változozz,most mit csináljak?
2014. okt. 20. 15:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam simán letölteni a play áruház .apk-t megnyitja 1másodpercre eztán meg bezárja,szoval ez sem jó!
2014. okt. 20. 16:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól raktad fel a Gapps-zip-et? Én is CyanogenMod-ot használok, igaz 11-eset, de szerintem nem különbözhet sokban az eljárás. Én a következőket tettem:

Recovery-ben indítottam a telefont;

Install zip from sd-card;

kiválasztottam a gapps.zip-et.


Az .apk-os Google Play azért nem működött, mert kell hozzá valami keretprogram. Most megnéztem, hogy mi van a gapps.zip-ben, és nem csak egy programot telepít. Mélyebben belenyúl a rendszerbe.


Minden esetre, ha problémád van továbbra is, keress meg.

2014. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem azt a .zip-et amit mondtál,és ujrainditom a telefont,de nincsen a menüben a play áruház,és ez nekem a gondom :S Nem találom a play áruházat akkor sem,ha felteszem azt a gapps.zip-et
2014. okt. 20. 16:43
 10/16 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=KPF7KVMtU8o

Felvettem videóra,hogy hogyaín telepítettem,netán rosszul csináltam valamit?

2014. okt. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!