Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért akadozik lejátszás közben?

Szabad Szellem kérdése:

Mért akadozik lejátszás közben?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3 tipusú mobilom van és ha zenét hallgatok mindig akadozik. Akkor is a hangszóróról és fülesről megy. Mért? Ez a teló hibája vagy a memkártya rossz?

2014. okt. 20. 07:10
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
Inkább azért lehet, mert sok minden fut a háttérben és a memória fogy ki állandóan.
2014. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gregor555 ***** válasza:
Ha egy bizonyos számról van szó, akkor lehet, hogy csak a zenefájl hibás vagy rosszul lett a telefonra másolva. Másik, hogy az android gyűjt mindenféle szemetet és onnantól kezdve jönnek a hibák rendesen
2014. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma h majdnem mindig csinálja majdnem mindig nden számnál. Eddig azt hittem h a lejátszó a hibás de a másikkal se müködik rendesen. Ha videót játszom le ott nem csinálja. Csak a zenénél. És eléggé idegesìtő mert ez egy új mobil. Nincs még fél éves se. De kösui a válaszokat. Van rá valami megoldás?
2014. okt. 20. 16:35
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Nekem a Sonyn a gyári Walkman app például képernyőzár ki-be kapcsolásnál megakasztotta a zenét. Megvettem a Poweramp alkalmazást, mindig azt használom, azzal nincs akadás. Az Edjing screen on-offnál akadt, aztán felesett a főzött rom a telóra és jé, még a Walkman sem akad meg. :D
2014. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h csak màsik lejátszó kell :D
2014. okt. 21. 14:24
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Hát, egy próbát megér.
2014. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy haveromnak is s3-ma van és neki is ez a gondja...úgyhogy lehet h ez tipus hiba?!
2014. okt. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!