Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 vs. Sony...

Samsung Galaxy Ace 4 vs. Sony Xperia™ E3 vs. LG L70, szerintetek melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés
,,en a sony felé huzok
2014. okt. 20. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ace 4 vagy xperia e3, az l70-nek sokkal rosszabb a hardvere ezeknél. Az ace4 es az e3 közül meg nálam az döntene, hogy melyiknek tetszik jobban a külseje, illetve hogy kell-e a nagyobb kijelzője az e3-nak, vagy eleg az ace4-é. Szerintem a Sony sokkal szebb, de az ace4-nek jobb egy picit a processzora, viszont kisebb a kijelzője. A tobbi szinte ugyanaz, es mindkettő jo telefon, biztos jol jársz Velük. Innentől csak rajtad múlik neked melyik tetszik jobban, rosszul egyikkel sem fogsz járni. :)
2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Ace 4 a kritikusok szerint siralmas lett. Sajnos saját tapasztalatara nem alapozhatok, de hiszek a nálam okosabbaknak!
2014. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mar azota meg lett az E3 es nem bantam meg. szep ,es gyors, Lehet vele netezni siman...jobb mint az elozo HTC DESIRE 300
2014. okt. 24. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
En is azt választottam volna :D nekem is nagyon megtetszett, használd egészséggel!
2014. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!