Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok.2...

Telefon vásárlás előtt állok.2 készülék között kéne döntenem, és mind a 2-ről olvastam jó, és rossz véleményeket is. Most csupán az a baj, nemtudom melyiket vegyem? - Sony Xperia Z2 / Samsung Galaxy S5 Mini. Indokoljátok, hogy melyiket, és miért.

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ez komoly? nem is egy kategória a kettő.. egyértelmű, hogy z2
2014. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,tudom.A Z2 kifogástalan telefon,viszont a galaxyba nagyon tetszik az ujjlenyomat olvasó,és a Touchwiz felület.Épp ezért szeretnék megbizonyosodni arról,hogy ha megvásárolom a Z2-t,akkor nem fog csalódást okozni
2014. okt. 21. 17:08
 3/7 anonim válasza:

erősen ajánlom a nokiát (lumia)

megéri nokiát venni mert szép jól működik

androidot ne vegyél mert idő után belassul akármilyen jó és gyors telefonod van (pl sony xperia z pár hónap után a subway surf játék akadozott)

a windows phone operációs rendszer meg soha nem lassul be és megvan benne mind az ami az androidba sőt még sokkal több vegyél lumia 925 garantált hogy nem bánod meg

2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is windows phone-om volt,és tudom h hibátlanul működik,csak nagyon hamar meg lehet unni a rendszert.Csak a sok csempe,és semmi változatosság.
2014. okt. 21. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Türelem.Hoz még pluszt a wp.Nem hiába frissítenek gyakran.Már így is nagyon jó.
2014. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát ha windows phoneod VOLT akkor az nem ugyanaz mint ha most VAN mert a régi windows 7es telefonok még alpha verziónál is rosszabak... a wp-be egyetlen egy baj hogy nincs annyi app de ez már nem úgy van... ez kárpótolásául a lumia különn appokat csinál amik rohadt jók (pl retrica helyett lumia creative studio, lumia selfie és még sok más)
2014. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az s5 minit nagyon ajánlom mert én pár hete vettem meg és minden hibátlanul működik rajta.ami az ujjlenyomat olvasót illeti tökéletes
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!