Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissitettem a szoftvert a...

Frissitettem a szoftvert a galaxy trend plusomon es azota nem futnak el azok a jatekok amelyek azelott elfutottak . Ez miert van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ujabb rendszer hardwareigenyesebb es emiatt nem marad elegendo eroforras a jatekoknak. Mondjok valoszinuleg mas oka is lehet.
2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga az android maradt 4.2.2 . Csak ez a kva szpftver lett frissitve . Hogy lehet visszacsinalni?
2014. okt. 22. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen szoft, ha az Android maradt? Ezt nem igazan ertem. De gyari visszaallitassal vissze kell lehessen allitani.
2014. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probaltam de maradt . Ez firmware szoftver ezt fissitettem amit vegulis magatol frissult.
2014. okt. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!