Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az én telefonomat hüségnyil...

Krunkpresents kérdése:

Ha az én telefonomat hüségnyilatkozattal vettem és most fog lejárni a 2 év de sajnos összetört a telefonom képernyöja de nincs rajta biztositás de ha beviszem az üzletbe ahol vettem akkor megcsinálják? Mert még tart a nyilatkozat

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 09:17
 1/3 Zakathol ***** válasza:

A hűségnyilatkozat nem garancia.

De ettől még megcsinálják: pénzért.

2014. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ
2014. okt. 22. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek is szól: a garancia kizárólag gyári hibára vonatkozik, törésre soha. A javítása mindenképpen fizetős. Sőt, akár teljes garanciavesztéssel is járhat a törés. Az ugyanis nem rendeltetésszerű használatból keletkezik.


--

Sajnos ez pénzedbe fog kerülni. A hűségnyilatkozat arra szolgál, hogy kedvezményes áron használhatod a szolgáltatást, ha vállalod, hogy a meghatározott időn belül nem bontod azt fel. A készülék hibáival semmi összefüggésben nem áll.

Ha majd letelik, s nem akarod hosszabbítani, akkor kérheted a készülék függetlenítését, persze az is pénzbe kerül.

2014. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!