Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e frissíteni Lumia...

Megéri-e frissíteni Lumia 520-ra a Windows Phone 8.1-et?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a sebességet, az üzemidőt és persze a design-t. Nagy szükségem lenne a segítségre!:)

2014. okt. 23. 12:02
 1/8 anonim válasza:
91%
Igen sokkal jobb mint a wp 8
2014. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
... még nincs fent? :O én már tavasz óta használam, édesanyám 520-asára pedig egyből feltettük, amint kijött hivatalosan (valamikor nyáron). Nyugodtan tedd fel, hidd el, megéri ;)
2014. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:D Egy utolsó kérdésem lenne még: A névjegyzéket, a telepített alkalmazásokat és a Microsoft-fiók beállításai megmaradnak?
2014. okt. 23. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden megmarad.
2014. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megéri, hanem kötelező ! >_<
2014. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobban testreszabható less a telefon tőle! Frissítsd, én sem bantam meg ;)
2014. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem frissítetted nehogy megtedd! Valóban van pár hasznos új funkció, testreszabhatóbb lett a rendszer, de ezek miatt az apróságok miatt nem éri meg. A telefon sokkal lassabb lesz, tele van bugokkal 8.1, a videókat valami katasztrofálisan játssza le, eddig elbírt mindennel, most Örülök ha sikerül elsőre megnézném egy youtube videót és nem fagy be közben. Az üzemideje is rosszabb lett valamivel. Szóval ha neked Megéri hogy a design miatt kapsz egy kezelhetetlen, lassú, megbízhatatlan rendszert, akkor hajrá. (mindezt úgy mondom hogy wp párti vagyok, szerettem a telefont, de óriási hiba volt frissíteni)
2014. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7, "A hiba az Ön készülékében van", mert ha minden jól sikerült a frissítés során, akkor az 520 is sokkal fürgébb és jobb lett. Nem egy ismerősömnek van 520, és egyéb 512 MB RAM-os Lumiája, de egyikük sem tapasztalta az általad leírtakat, szóval NSU-val lehet érdemes lenne "újraflashelni" a 8.1-et a telefonodra.
2014. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!