Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha mobilról feltöltöttem egy...

Ha mobilról feltöltöttem egy képet kepfeltoltes.hu-ra, és elküldtem valakinek, akkor az ki tudja nyomozni hogy ki vagyok ha nincs rajta a fejem a képen?

Figyelt kérdés
SOS!! Gyors segítséget kérnék!

2014. okt. 23. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha a hatóság embere és éppen ebben az ügyben nyomoz, akkor pik-pak megvan a feltöltő személye.
2014. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hatóság embere, egy ismeretlen ember. Olyan hülye vagyok hogy elküldtem. Nem hiszem el. Valaki segítsen! Komoly válaszokat! Ki lehet deríteni?
2014. okt. 23. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

"Olyan hülye vagyok hogy elküldtem. Nem hiszem el."

Nyugi, én elhiszem. Egyébként komoly választ adtam.

De miért gondolod azt, hogy egy ismeretlen képről meg fogjuk mondani, hogy valami mégis beazonosítható rajta?

2014. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl egy ilyen képről. [link]
2014. okt. 24. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tök semleges kép.Bárhol készülhetett a Földön.Még ha te is rajta lennél csak kisatíroztad volna a fejed akkor lehetne beazonosítani téged viszonylag könnyen.
2014. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nincs rajta a fejem, nem satíroztam ki semmit. De nincs rajta a fejem.
2014. okt. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!