Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Windows...

Mit gondoltok a Windows Phone-ról? Kritikák és dícséretek is érdekelnek

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 21:15
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó nekem is az van mindenki leszolja hogy nem jo de szerintem tökéletes.
2014. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó nekem is olyan van mondjuk az ellején nem voltam vele ki békülve mert a Microsoft fiókot nem tudtam meg csinálni mert szar volt a rendszer azt frissitették azóta is tökletes én ki is békültem vele! :) Nyugodtan vegyél ilyent!
2014. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En Nokia Lumia 925-ot hasznalok , teljesen megvagyok elegedve vele.
2014. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na, hogy kritika is érje...az alkalmazásbolt gyér. ez is elég szorosan kapcsolódik a rendszerhez, és maga az okostelefonok egyik legfőbb különbsége egy butatelefonhoz képest, hogy lehessen külső fejleszésű appokat használni, ne csak a gyáriakat. ha a rendszerre szorítkozunk, az tényleg tökéletes...aki csak facebook-ozni akar, meg zenét hallgatni, fotózni mondjuk meg ilyen tök alap dolgokat, azoknak tökéletes, de aki intenzívebben, nem ráunva akarja használni, annak nem ez a tökéletes. az enyém a nap nagy részében az asztalon pihen...út közben netezek...meg sokat használom a kamerát...ezelőtt iPhone-omat jóval többre használtam.
2014. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szinten 925. Amire valo arra tokeletes.


Mondjuk en eddig minden alkalmazast megtalaltam amire szuksegem volt.

2014. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még az olcsóbbak is jók,nem romlanak el, szép képeket csinálnak, ami a baj: kevés benne a beállítási lehetőség, nem találom a videófelbontás beállítását, de amúgy teljesen jó
2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mikey1988 ***** válasza:

Negatívum:

- Mind ahogy már írták, irtó kevés alkalmazás érhető el a mobilra. Sok áruházban lévő alkalmazás nem is működik normálisan.

- Lényegében csak egy zenelejátszó alkalmazás van rajta és minden egyéb zenelejátszó alkalmazás ezt az egyet használja. (Vagyis ha felraksz egy XXX zenelejátszót, elindítasz raja egy zenét és utána a zene lejátszása közben le is törlöd az XXX alkalmazást, akkor a zene megy tovább, mintha mi sem történt volna! Az is előfordul, hogy ha visszatérsz egy XXX zenelejátszó alkalmazáshoz, akkor nem is az aktuális zenét fogja mutatni, hanem azt, amit még a mobil akkor játszott, amikor kiléptél az XXX alkalmazásból!)

- A legtöbb fényképezőgép alkalmazás esetén nincsen lehetőség beállítani az elkészítendő fotók és videók nagyságát, helyette csak két arány közül választhatsz: 3:4 és 16:9

- Csak bizonyos mappákat mutat a mobiltelefon, másokat nem. Például Opera Mini egy olyan mappába szokta letölteni a dolgokat, amit maga a készülék nem is lát, így fájlkezelőből sem tudod elérni ezen fájlokat!

- Kevés a beállítási lehetőség a külsővel kapcsolatban.

Pozitívum:

- Ha Nokiás a készülék, akkor még a legolcsóbbnak is nagyon jó kamerája van.

- Legbiztonságosabb mobilos operációs rendszer, ami még a vírusok ellen is jó védelemmel van ellátva. (Minden alkalmazás csak a saját kis elzárt "világában" létezik, a többi alkalmazás létezéséről nem is tud. Valamint nem rootolható. Továbbá egy alkalmazás a jogosultságait nem tudja telepítés után módosítani.)

- Ingyenes Office dokumentum-kezelő + HERE Maps offline térképes navigáció.

2014. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az alkalmazásokkal lesz egy telefon okostelefon. Nem a mennyiség a minőség a gond. Aki csak telefonál stb.. annak elég az utcai telefon is.
2015. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
EZAZ, MÁJKROSZOFTINGENG BLELÜBLELÜBLELÜBLELÜ
2015. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!