Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok bevált hangrögzítő...

Ajánlanátok bevált hangrögzítőt androidra?

Figyelt kérdés

Diktafonként, előadások felvételéhez és miniriport készítéshez szeretném használni a telefont. Hangrögzítő app van fent jó sok, olyat keresnék ami nektek bevált, ingyenes és lehetőleg nem szemeteli tele reklámmal a telót.

A felvett anyagot a memókártyára kellene rögzítenie.

Köszönöm a segítséget.



2014. okt. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen telefonod van?
2014. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hi-q mp3 recordert hasznalom, megvagyok vele elegedve
2014. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro telóm van cyanogenmoddal
2014. okt. 24. 01:06
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én a Smart Voice Recordert használom. A néma részek nem kerülnek rögzítésre. A Virtual Recordernél viszont tudsz tologatni egy jelszint csúszkát. A memkártyára való rögzítést nem tudom, lehet hogy ezt meg egy harmadik program tudja, de esetleg rosszabb választás, mint amit ajánlanak mások és én is. Kompromisszum...
2014. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!