Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 nem kapcsol...

Nokia Lumia 520 nem kapcsol be. Ha töltőre rakom akkor kiírja a Nokia feliratott és kicsit tölti de kikapcsol. Mi lehet az oka? SOS

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj. Nincs lemerülve tudtommal. Ma az interneten böngésztem és kikapcsolt egyszercsak. Nagy nehezen sikerült bekapcsolnom de utána megint kikapcsolt. Azóta semmi.

Van valami megoldás rá? Esetleg egy pc-s program amivel újra lehet rakni mint az androidnál?



2014. okt. 24. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy ne hasonlítsd az androidhoz !

HR-t próbáltad ? Meddig hagytad a töltőn ?

Meleg volt amikor kikapcsolt ? Az aksit megnézted hogy van-e baja ? Érintkezéshiba ? Mennyi idős a telefon ?

2014. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van nem hasonlítom az androidhoz bocsánat.

Mi az a HR? Egy fél órát hagytam rajta. De alapból 70% on volt. Nem volt meleg a telefon . Hogy tudom megnézni az aksit hogy jó-e az érintkezése? Még nincs 1 éves a telefon.

2014. okt. 24. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl kiveszed az aksit, megnézed minden jó-éééé, azt visszarakod, megpróbálod újra.

HR = Hard Reset ( [link]

2014. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma. Azért köszönöm.
2014. okt. 25. 17:19
 5/6 anonim válasza:
Helló! Megírnád, hogy mi volt a gond és hogy oldódott meg? Köszi, üdv
2015. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 medgyesy vivien válasza:
Hello meg tudnad irni hogyan oldodott meg?? :-)
2017. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!