Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az akkumulátorral lehet a...

Az akkumulátorral lehet a probléma? SÜRGŐS segítség kéne!

Figyelt kérdés
Tegnap este felraktam az iPhone 4S készülékemet töltőre. Közben még szerettem volna használni, de azt vettem észre, hogy bár jelzi, hogy tölt, folyamatosan merül. Inkább békén hagytam. Majd ma reggel is ránéztem és kb. 8 órás töltés után még mindig csak 81%-on van. A legújabb ios van rajta, 2013 januárjában vettem. Mi lehet vele a probléma? Töltővel vagy az aksival van gond?

2014. okt. 25. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik töltővel, és kiderül. Vagy nézd meg, hogy a töltő telefonba csatlakozó részén látsz-e hiányzó tűket, az gyakran szokott probléma lenni... általában ott mennek tönkre a töltők.
2014. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! az adapterrel volt a probléma. kicseréltem és most már rendesen tölt.
2014. okt. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!