Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mobilról? Megéri a pénzét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Nos... Ilyet szeretnék majd venni, első ránézésre kiváló lenne, hiszen ez az első okostelefonom, az egyik barátnőmnek is ilyen van.

Ez az ún. ,,olcsó, de mégis jó" kategóriában van.

Mi a véleményetek róla? Esetleg valakinek van már ilyen készüléke? Tartós? Jól bírja? Az akkumlátora meddig bírja?



2014. okt. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a T mobilnal van Galaxy S3 Mini 14 000ert . ugyan azt tudjak ...
2014. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenem van, én imádom.

1 éve megvan, semmi gond nincs vele. Szuperül fut, jól bírja a baleseteket (hajlamos vagyok leejteni). Az akksi egész jó, nyilván függ attól, mit csinálsz vele. Nekem 20-25 százalékot szokott merülni az akksim napközben, úgy, hogy fényerő minimumra véve, és csak picit netezgetek (max félóra), kb. fél-egy órát játszok, és szintén fél órát zenét hallgatok.

Én ajánlani tudom csak. Illetve akiket ismerek ilyen telefonnal, ők is. :)

2014. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kaka..Inkább vegyél egy S2-őt. Egyik ismerősömnek ilyene van. Egyszer a kezembe vettem, de nagyon rossz volt. Laggolt, minden baja volt, 2 játék volt rajta s az egyik se ment rendesen..
2014. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cáfolni tudom. Nekem sosem laggol, és akkor is prímán futott az összes játék rajta, amikor 20+ játék volt rápakolva.
2014. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Első: köszönöm az információt, az interneten megnéztem, ha szerencsém lesz, lesz valamelyik üzletben, ha nem, maradok az eredeti tervnél.

2014. okt. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!