Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet screenshotot...

Hogy lehet screenshotot csinálni? (HUAWEI)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy HUAWEI Ascend Y 200- as okostelefonnal hogy lehet screenshotot csinálni, mert hiába nyomom a hangerő plusz ki be kapcsoló gombot, vagy akármit egyszerűen nem csinál... Előre is köszi :)

2014. okt. 26. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azon Android 2.3 van. Csak 4.0)-tól lehet ezt csinálni. Keresnked kell 1 screenshot appot a Google playen, de szerintem azok root igényesek.
2014. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sehogy.

maximum úgy ha ráraksz egy frissebb rendszert,bár az enyém alig bírta el,de lehetett.(azthiszem 4.1.0-raktak rá vagy mit[jelly bean]) és sreenshot-olt csak (hihetetlen tudom) más színű lett minden.. :S

2014. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

appal lehet

vagy pc-ről az apkinstallerrel

2014. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FanniKobold válasza:
az én telefonomon (samsung galaxy mini) 2.2. android van mégis tudok screenshootot csinálni. egyszerre nyomom meg a középső és a lezáró gombot és nekem akkor lefotózza, de lehet hogy ezt a telefon adta hozzá pluszba s nem az android.
2014. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!