Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » U. D. V Par nappal ezelott...

Ricsi20ish kérdése:

U. D. V Par nappal ezelott vettem egy iPhone 5s-t (Icloud Lock) van-e arra lehetoseg hogy az elozo tulajdonosat IMEI alapjan beazonositsam? Vagy email cimet? Es mennyibe kerulne a javitasa? A telefon nem lopott nincs fekete listan.

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 16:16
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Nincs. Amikor megvettes, akkor kellett volna megnézni.
2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Esetleg ha a telón bevan jelentkezve emailbe, de ez sem valószinű, hülye lenne...

2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nézd...az lehet, hogy szerinted nem lopott, de akkor mi akadályozta meg az eladót, hogy kilépjen?

annyira nem tudom elképzelni, ahogy egy ember csak úgy megad egy jelszót, amikor regisztrál magának egy Apple ID-t, ezután el is felejti...ha pedig mégis elfelejti, legalább 3 módon meg lehet tudni...szóval annyira rossz mese az, hogy elfelejtették...90%, hogy lopott. neked nem kellett volna megvenned, és ha nem írtatok adás-vételit róla, akkor inkább ne is foglalkozz vele, mert a végén még majd rádverik. (ez persze csak feltételezés).


kérdésre válaszolva nem tudod kideríteni IMEI alapján.

2014. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Angliaban elek es itt vettem a telefont a telefon garantalt hogy nem lopott mert az applevalis beszeltem,a telefont mikor eladtak nem jelentkeztek ki a find my iphone sz@rsagbol es mikor a szoftver frissitve lett ios 8-ra akkor persze mikor ujra indult a telo kerte ezt a bizonyos icloud lock id-t..itt nagyon draga a feloldasa. Valali tudna egy olyab helyet magyarorszagon ahol ezt meg tudjak csinalni? Vagy akar alaplapot mennyibe kerulne kb?
2014. okt. 27. 21:49
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Ha nem lopott, akkor az előző tulajdonosa kilép simán. Az meg más, hogy nincs jelentve a lopás.
2014. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van, nem feltétlenül van jelentve. feloldani te semmiképp nem tudod, sem olcsón, sem drágán(kivéve persze, ha nem cseréled ki az alaplapot), ha nem tudod igazolni, hogy te vagy a tulajdonosa egy papírral.
2014. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy telefont, egy ilyen értékű telefont, mért esik nehezedre egy adásvételit írni? Bocs, de ez nem csak itt, hanem Angliában is működik.

Onnantól kezdve, bármi történik megszorongathatod az eladót. Így használhatod könyvtámasznak, nehezéknek....

2014. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!