Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Sebák Attila kérdése:

Melyik a legjobb telefon szolgátlató ha okos telefonra perfect internet kapcsolatot akarok és jó letöltéssel is?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy telenor , t-mobile vagy vodafone legyen vagy esetleg más . SOkat utazok buszon és jó lenne egy okostelefon amihez vennék nagy mennyiségű ha g-b netet is ! csak nem tom melyiket kellene választanom ha azt nézzük legelsősorban hogy a lefedetség tényleg a gyakorlatban is jó legyen .
2014. okt. 26. 19:33
 1/3 Bujdi92 válasza:

Én szerintem a T-mobile már csak a 4G lefedettség miatt gyors de van amikor akadozik de nem annyira mint a Telenor vagy a Vodafone és költséghatékonyabb is szerintem plusz ha "T-mobilos" vagy és van egy díjcsomagod teszem azt egy kb 6000 ft-os az 512-MB netet ad de ha kissebb csomagba vagy is ad elvileg de ezen felül vehetsz magadnak még 1 GB-it is 2100 ft ért

én szerintem egy 3+2 ezer nem sok plusz a 30 sokat ingyen hívhatod

2014. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindháromnak van 4G szolgáltatása.

Én voltam t-mobilos is,most pár éve már Telenoros vagyok.Nem volt problémám náluk a lefedettséggel,viszont a T-mobile-val igen.

Nem tudom mennyit szánsz rá,de a Telenornál már a All-in L csomaggal korlátlanul beszélhetsz,sms-t küldhetsz bárkinek az országon belül.


[link]

2014. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz jót akkor Telenor Smart Tarifa Extra 1 van benne 500 mega net ingyen deezer meg mit tudom még micsodák mindet havi 2800forintért +túlbeszélési számláért cserébe. Én minden nap lemerülésig nyomogatom a telefonom nekem megfelelt. 500mega ha nem filmeket nézek akkor aktív használat mellet is (ha csak te használod és nem osztod meg) elég legalább 15 napig. Ha elfogy az 500mega használhatod tovább csak kicsit belassítják de az sem vészes :D
2015. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!