Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kicserélt új Nokia Lumia...

A kicserélt új Nokia Lumia 520 kijelző nem érzékel. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja betört a Nokia Lumia 520-as telefonomnak a kijelzője,pár helyen de elvétve érzékelt.Vettem hozzá egy kijelzőt és kicseréltem.Olyan problémám lenne hogy az új kijelző sem érzékeli ha hozzáérek..de a bekapcsoláskor amikor ugye kéri a pin-kódot hozzáérésnél rezdül egyet(csak egyszer rezdül amikor hozzáérek).Nem tudom hogy mi lehet a probléma..Valami alkatrész ment benne tönkre vagy az érintőképernyő a rossz?

2014. okt. 27. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Egész pontosan nem a kijelző tört be hanem csak az érintőképernyő...a kijelzője teljesen ép
2014. okt. 27. 18:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad saját kezűleg szétszedni, javitani az újabb fajta telefonokat!

Na én pont ezért várom a Motorola Ara megjelenését, ott majd annyi variáció lesz, hogy csak na, illetve könnyű kész javitani is!

2014. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!