Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátom felhívott Horvátorsz...

A barátom felhívott Horvátországból, vajon ezért mennyit kell majd fizetnem? (voda előfizetés)

Figyelt kérdés
Hallottam valahol, hogy elvileg nekem nem kéne fizetni, mert végülis ha vki felhív külföldről, én nem biztos, hogy tudhatok arról,hogy ő külföldről hív. Szóval értitek. :$
2008. aug. 12. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez nem kerül semmibe :) Megnyugodhatsz. A barátod fizeti a hívás teljes költségét.
2008. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Az fizet, aki tárcsázza a számot. Akár előfizetéses vagy, akár nem. Ha a barátod hívott, akkor ő fizeti a hívás díját. Te nem fizetsz ezért semmit.
2008. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te hívod őt, és ő külföldön van akkor mindketten fizettek, de te normál díjat, ő meg sokkal nagyobbat, ha meg ő hív téged külföldről akkor te nem fizetsz semmit, csak ő az előbb említett nagyobb díj dupláját.
2008. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!