Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont vegyek maximum 50 ezer ft. Ból?

Figyelt kérdés

Már szétnéztem itt, ott, kb. egy hónap múlva lesz rá pénzem, és akkor tudok venni, de még nem igazán tudom, hogy milyet is szeretnénk, igaz azt tudom, hogy 50 ezerért nem nagyon kapok olyan nagyon, nagyon jót, de csak az a lényeg, hogy az alap dolgok simán menjenek rajta (gondolok itt arra, hogy ne fagyjon le, pl. 1 alkalmazástól, zene, videó, és még kicsit a kamera is persze az se annyira fontos csak úgy alkalmanként) játszani se szoktam rajta szinte soha! de ami nagyon lényeg az, hogy internet kitűnően ,működjön rajta, és a lejátssza a flash tartalmakat!


A kijelzője az minimum 4,5-től maximum 5 col legyen!

Amúgy most egy XPERIA U-m van tehát azt akarom lecserélni egy kicsit újabbra, mondták már többen is, hogy miért nem veszem meg előfizetéssel, de úgy nem szeretném mindenképpen előfizetés nélkül szeretném megvenni

Először az XPERIA M2- őt néztem igaz, az egy kicsit drága volt kártyás csomagban a T- nél 80 volt ezért megnéztem más oldalon előfizetés nélkül viszont olyan 65 körül volt pl: az emagon!


És utána néztem mást is nem nem igazán tudtam eldönteni, hogy milyen vegyek a válaszokat előre is köszi szépen!



2014. okt. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G

Xiaomi Redmi 1S

2014. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
M2 itt 50ezer [link] szerintem a tér-erőtől vedd ott 24hó gari van rá
2014. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és szerintem az m2 nagyon jó teló csomó ismerősömnek az van :)
2014. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) a Xiaomi-t annyira nem ismerem, Motorolát az igen viszont erről a verzióról is csak halottam, mert ezt sem lehet már kapni egyetlen szolgáltatónál sem!


De legjobban tényleg az M2 érdekelne mert azt szeretném, megnéztem a tér-erő-nél tényleg 50 ezer ft viszont ezt nem értem mert pl az emanál már 15 Ft-al több, mert nekem is vannak ismerőseim akiknek ilyenjük van és azt, is halottam, hogy ha ezt megveszem 50 ért pl a tér-erő-től, akkor esetleg előfordulhat hogy hiányosak a tartozékai vagy esetleg nincs benn magyar nyelvű menü, és nem is tudom, hogy mennyire megbízható-e ez az oldal? szerintetek biztonságos onnan rendelni,

Köszi!

2014. okt. 29. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
A Motorola hivatalosan nem kapható Magyaroszágon azért nem látod egy szolgáltatónál sem.
2014. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen ezt én is tudom, de azért köszi, de most arra volnánk kíváncsi, hogy megbízható-e a ter-ero.com webshop-ja :)

Köszi! :)

2014. okt. 31. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!