Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van akkor, ha a Play...

Mi van akkor, ha a Play Áruház folyamatosan leáll?

Figyelt kérdés
Használhatatlanná vált a Play Áruház a táblagépemen, ugyanis amint rákattintok, máris kiírja, hogy az alkalmazás leállt. Mi a teendő ilyen esetben?

2014. okt. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg törölni az adatait.


Beállítások-Alkalmazások-Összes-Google Play Áruház-Leállítás-Adattörlés


Indításkor újra be kell jelentkezned.

2014. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azonban sajnos még mindig nem jutottam semmire. Az összes alkalmazásoknál megtaláltam a Play Áruházat, csakhogy sima "leállítás" funkciót nem találok. Van itt "kényszerített leállítás", "frissítések eltávolítása", "letiltás", alattuk "adatok törlése", "a gyorsítótár törlése", "alapértelmezések törlése". Nos, mivel nem igen használom, nem is nagyon értek hozzá, ezért kérdezem továbbra is, hogyan tovább? ( Egyébként Prestigio Multipad 7.0 Ultra+ táblagépről van szó. )
2014. okt. 28. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kényszerített leállítás és adatok törlése.
2014. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segít, ugyanúgy használhatatlan az alkalmazás. Valami más tipp esetleg?
2014. okt. 29. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Végső esetben egy factory resetet szoktam csinálni. Ez viszont töröl minden beállítást és az általad telepített programokat is.


A Biztonsági mentés és visszaállítás menüpont alatt található, Gyári adatok visszaállítása(vagy hasonló).

2014. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!