Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akarok venni Samsung...

Most akarok venni Samsung galaxy s5 és sok rosszat hallottam róló, hogy belasúll bebuggol?

Figyelt kérdés
Z1 cserélném de szerintem ilyen hardverrel meg cucokkal nem lasull be szerintem de más véleményére is kíváncsi vagyok.Meg az akkuja hogy birja?

2014. okt. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a márka zibuk terjesztik. Ha rossz lenne nem lenne a legeladottabb mobil.
2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a samsungnak nem a szoftver az erőssége, brutális hardverrel kompenzálja, sajnos egy idő után minden androidos telefon lassul, az s5 se kivétel sajnos :(
2014. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit egy gyári visszaállítás 5 perc alatt helyre rak.
2014. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és azzal el is veszik minden amit addig csináltál a telefonon


komolyodj már meg

2014. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi se veszik el ha ki is használod az androidos okostelefonodat és be van kapcsolva minden szinkronizáció...
2014. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!