Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet mobilnetet küldeni át...

Lehet mobilnetet küldeni át egyik telefonról a másikra?

Figyelt kérdés
Édesapám, mivel nem szokott netezni, több hónapon át gyűjtött 1050 MB mobilnetet. Nem lehetne valahogy ezt átkűldeni az ét telefonomra, vagy SIM kártyámra?...hiszen ha ő nem használja, akkor legalább kárba ne menjen:)
2014. okt. 29. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem szerződéses a telefonja, hanem hónaponta feltöltőkártyát vesz és 5 euróval mindig megy rá 150 MB mobilnet.
2014. okt. 29. 20:03
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ott is van 1 időszak, amin belül azt a bónusz adatforgalmat fel kell használni, ami a feltöltéshez jár, szóval azon szerintem 150 mega lehet, legtöbbször 30 nap alatt kell felhasználni. ha kifejezetten feltöltőkártyás mobilnetkártya lenne, ott esetleg így működne, bár nem tudom.


amúgy ilyen szinten nem tudod "áttenni", hiszen az ahhoz a kártyához tartozik. annyit tudnál csinálni, hogy vagy te használnád a sim kártyát, vagy apud telója ha képes rá, akkor csinálsz belőle wifi hotspot-ot.

2014. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max olyat tudsz hogy megosztod a netet, így a másik is tud csatlakozni hozzá, így egy wifi hotspotként üzemelne a telefonod.
2014. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!