Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 nem hallom azt akit...

Iphone 5 nem hallom azt akit hívok és ő se engem, miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone 5 öt és nem próbáltam ki mielőtt megvettem és mikor hívnak nem hallom a másik felet és ő sem hall engem. Ha felteszem rá az IOS 8.1 et akkor jó lesz? vagy ez valami hardweres probléma?

2014. okt. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most viheted szervizbe.
2014. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább hardver hibás mint szoftveres

mennyit hallottam, olvastam, hogy az iphone a világ legjobb mobilja aztamindenit ...

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kifogtál egy hibás darabot..előfordul, nálam mindig ez van, hiába veszek bármilyen elektromos kütyüt..előző 2 telóm is rögtön a szervizbe végezte, most androidom van, ezt a telót is egekig magasztalták, olvastam szinte csakjót róla mielőtt megvettem, de már most gyűlölöm, pedig 1 éve nincs meg...laptop is, pedig egy full jó márka, előzővel 5 évig nem volt problémám...ez szimplán szerencse kérdése..az, hogy kifogott mondjuk egy hibás darabot, nem kell leírni az egész gyártót vele..
2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de nekem csak a gyári fóliát kellett leszednem és máris "megjavult" a hang :-), azért egy újraindítást még megpróbálnék, de elég szervízgyanús a probléma:-(
2014. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de a poén hogy viberen vagy fbmessengeren meg hallom és ő is engem... miért van ez?
2014. okt. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!