Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ZTE-BLADE okostelefono...

Van egy ZTE-BLADE okostelefonom. Mi lehet a baja? Ha azt csinálja hogy: vígan facebookozgatok rajta és egyszercsak lefagy, vártam fél órát, de semmi aztán megpróbáltam hogy kieszem az akkumlátort és ráolvadt a képernyőre a facebook.

Figyelt kérdés

Nincs benne az akkumlátor de ugy is lehet látni a kijelzőn a facebook-ot (félhomályban vagy sötétben)

Valaki már látott ilyet ????????



2014. okt. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Bizonyára a túl sok facebook beégett a kijelzőbe. ;)

Ha garanciális még szervizben cserélik ingyen.

2014. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zte Blade garanciális??

Az enyém már 3,5 éves, hibátlanul teszi a dolgát, most is használom, nincs abba semmilyen FB beégve, igaz nem járok arra...

2014. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Részvétem. Ha már nem garis, tudom ajánlani a tinydeal(.)com weboldalt. Olyan telefonjaik vannak, és olyan alacsony áron, hogy az valami csoda! :-)
2014. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem azt a telefont..

itt ócsóóó!

[link]

Ennyit megér.

2014. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Amiért én megváltam tőle, az az armv6os processzora. Kimondhatatlanul gyenge.
2014. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használati igény kérdése, az azért Qualcomm és fut rajta a 4.1 Android, bár inkább saját 2.3.7-el használom, ha elő kell vennem.

Én TELEFONt vettem, igaz tudom használni netezésre, navigációra, youtubra, arra tökéletes.

Te veszel/vennél egy kézi számítógépet (erőművet), amivel telefonálni is lehet.

Van itt azért 4 magos, 1,3-as, 2 Gigás "telefon" is..

Persze gyorsabb, nagyobb, de nehezebb, nagyobb és beszélhetnénk az üzemidőről is, ott végképp nem állja a próbát...

2014. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefon ide vagy oda, ha nem szerelted volna fel mindenféle főzött rommal, de is szidnád a gyári froyot, amit nem visz rendesen... Persze, így széthackelve az utolsó heteiben jól muzsikált.
2014. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 éve van rajta az a ROM!

Kíváncsiságból tettem fel fél éve a 4.1-et, ment, de lassabb volt, azért az már nem erre a vasra való. Széthackelve?

Miért hívod hackelésnek azt, amikor hozzáértő emberek (nem én!) szakavatottan belenyúlva tulajdonképpen optimalizálják a ROMot jobb működés érdekében.

Ehhez a készülékhez, mert ez a vas megérdemli, hihetetlen támogatás van, én csak azt használtam, amit más megalkotott (némileg igazítva rajta). Maga a művelet nem több, mint 5 perc, csak a leírást kell követni.

Nem (majdnem) ugyanezt csinálta a Microsoft gyárilag a WinXP-vel?

Módosításként kiadta hozzá, javítandó az eredetit (meg egy kicsit persze másért is) az SP1, SP2 SP3 javítást.

Jó, ezt az eredeti programalkotó csinálta, de mi is a különbség?

2014. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!