Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet ilyenkor tenni ha a...

Mit lehet ilyenkor tenni ha a telefonom fülhallgató bedugó része ment tönkre?

Figyelt kérdés
Vettem egy kö díszt és azt raktam belle és érzeékelte állandóan azt hogy fülhallgató van benne és igy tönkre ment a kö véget és nem érzékeli a fülhallgatót csak az egyik részén szól ha mozgatom a fülhallgatót akkor néha szól a másil része is. nem a fülhallgató a rossz hanem a telefonomnak aza része ahova beugom a füllhallgatótt. azért vettem azt a követ belle mert féltem hogy pára megy bele. ki tudom cserélni? menyibe kerülhet a ki cserélése? vagy vegyek uj telefont azt jobban meg éri?

2014. okt. 31. 10:02
 1/2 A kérdező kommentje:
p2.vatera.hu/photos/01/dd/a277_1_300.jpg ilyen követ raktam bele és ezért ment tönkre
2014. okt. 31. 10:06
 2/2 CHEEE ***** válasza:

Egy ilyen dugó kínából hozatva kb 50 cent. Beforrasztásához meg egy csavarhízó és egy forrasztópáka kell.

Ne add fel.

És legközelebb ne dugdozz minden vackot mindenféle lukakba...

2014. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!