Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha interneten vásárolok...

Ha interneten vásárolok telefont, és esetleg kiszállítás közben lesz valami baja, ami csak működés közben derül ki, azt kicserélik nekem ingyen? Vagy nem vállalnak érte garit? Mi a véleménytek az ilyen netes vásárlásról? Volt már vele problémátok?

Figyelt kérdés
Sony Xperia SP telefont szeretnék venni, de mivel neten olcsóbb lenne ( persze ugyan úgy, teljesen újonnan) inkább ott rendelném, de nem igazán vásároltam még neten, nem tudom hogy mennek az ilyen dolgok... amúgy a telefonról tudnátok véleményt mondani? Milyen benyomásotok van róla? Köszi! :)

2014. okt. 31. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

A párizsis-zsömléből kihagytad a párizsit.


Melyik oldalról rendelnéd a telefont?

2014. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ahonnan vásárolnál, el lehet olvasni a vásárlási , garanciális , stb feltételeket.

Azért nem jellemző, hogy szállítási sérült legyen egy telefon.

2014. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nagyban függ az oldaltól, ahonnan rendeled.

Nekem volt olyan, ahol a sofőr megvárta amíg kipróbáltam a telefont, hogy ha nem jó akkor viszi vissza. De olyan is volt, hogy csak simán átvettem és kész.

Ha a csomagolás sérült akkor ne vedd át. Akkor van esély arra, hogy a készülékkel is gond van. Ellenkező esetben szinte kizárt. Ha nem fizikai behatás miatt van gond a készülékkel akkor meg a gar él. Szóval nem nagyon van mitől tartani. De mindenképpen megbízható oldalról, magyar garral érdemes venni.

2014. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Arra figyelj, hogy megbízható boltból vegyed, ahol van garancia és nem áfacsaló, a kettő általában együtt szokott lenni...
2014. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a gyors válaszokat! A telefont a www.ujmobilok.hu oldalról szeretném rendelni! Ha gondoljátok, akkor rá tudtok keresni is a boltra, én így talátam rá:

google---> sony xperia sp---> sony xperia sp c5303 (Az árukereső oldala)----> ott lejjebb görgettek és lent vannak "ajánlatok" én persze egyből felfigyeltem a 48010 ft-s ajánlatra...

2014. okt. 31. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
az ujmobilok pont egy csaló bolt
2014. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

idézek neked az oldal garanciális leírásából:


"e) FONTOS:

Felhívjuk vásárlóink figyelmét, hogy NE frissítsék a készülékükön a szoftvert, mert meghibásodásokkal járhat, aminek javítási költsége a Vásárlót terheli!"


ennyit erről

felejtsd el őket, valami gányolt unlock-olt szart árulnak

2014. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. ebben lehet hogy van valami.. esetleg megbízható boltokat tudok ajánlani? És a telefon szerinetek jó? Sok játékra, internetre használnám!
2014. okt. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!