Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a lényege a mini sim-nek?

Mi a lényege a mini sim-nek?

Figyelt kérdés
Mi volt az értelme, hogy volt a normál sim- majd a mini, most pedig megint normál sim kell a telefonokba? Mi volt a lényege? Mért álltak vissza a normál simre?

2014. nov. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi helyet hagy neki a gyártó. Normál simmel már manapság nem sok telefont lehet venni.
2014. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ott van még a nano sim is, ami mégkissebb, szerintem az egész arra megy ki hogy könnyen elhagyjuk, így vegyünk egy újat
2014. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Én sem tudom ennek mi értelme,szerintem csak annyi hogy legyen valami új.
2014. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint a normál simnek...mivel a normál sim az a minisim...annál kisebb a microsim, és ennél kisebb a nanosim.
2014. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1) Mondj nekem egy gyártót, aki visszaállt a normál simre. Csak hogy tudd milyen az a normál sim, itt egy kép: [link]


Te normál sim alatt mini sim-re gondolsz, mini alatt meg microra (és a képen látszódik a nano is), és felsőkategóriában nem álltak vissza a minisimre, max alsó/középkategóriás telefonokba használják inkább azt.

2014. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen nem voltam tájékozott, bocsánat!

és most van egy Sony M telefonom és ha megy majd a szervizbe E-be tudom csak rakni a sim-et amibe 1-el nagyobb kell és nem szolgáltatónál intézem (a hosszú idő miatt) ezért nem adnak cserekészüléket... akkor most mit tegyek? kérjek új sim-et az E-be majd ha megvan az M törjem ki megint vagy mi van?


mondjak gyártót: Samsung, Pocket neo, mikro sim kell utána pedig a samsung galaxy trend plus, jobb, modernebb telefon mini sim kell. Kiadási időt nem találok, de a neo-ról sokkal hamarabb hallottam mint a trend +-ról...

(itt írva van a sim [link] )

zöld pacsi ment mindenkinek!

2014. nov. 2. 12:32
 7/8 A kérdező kommentje:
meg nem igazán értem a sim-ek neveit, de az árukeresőről néztem le, hogy NORMÁL MÉRETŐ SIM, de ez már csak részlet kérdése
2014. nov. 2. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Normál méretű SIM hatalmas, illetve nagyon régi, a legtöbb embernek a mini sim a normál méretű, mert 10+ éve minden telefonba az volt, csak mostanába jött be a micro és nano sim.

Szóval valójában a normál sim nem az a normál sim, mint akire mindenki gondol, a köztudatban a normál sim = mini sim.


#6


Galaxy Trend Plus tényleg újabb, de ez két külön termékcsalád. Hiába Samsung (ráadásul Galaxy) mindkettő, két teljesen különböző telefon.

Itt még érthető, ha van eltérés, de olyan nem igazán létezik, hogy egyazon termékcsaládba a micro simről visszaváltatának mini simre (tehát kicsiről a "normálra").


Szóval ha csak a Galaxy S sorozatot nézed akkor a Galaxy S2-be még mini sim volt, S3 óta már micro van az összesbe, és hidd el, a Galaxy S6-7-8-9-10 nem fog egyszercsak visszaváltani a "normál" méretű minire.

2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!