Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Viki.t kérdése:

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s3-am van és nem tudom bekapcsolni. Betölt a t-mobile és a samsung lógó aztán kiírja hogy az application installer leállt és utána hogy headphone disconnect és előről kezdi a lógók betöltését. Ma mikor voltunk a temetőbe akkor használtam a tisztító program által a vakut de mikor 5% alá ment a telóm nem tudtam megnyitni hogy kikapcsoljam a fényt. kivettem az aksiát és később betudtam simán kapcsolni.Ppersze lemerült aztán fél órával később mikor feraktam tölteni már ez fogadott.

2014. nov. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megtudtam csinálni de sajnos ugyan azt írta ki meg nem tudok angolul :(
2014. nov. 1. 21:26
 3/7 A kérdező kommentje:
mit jelent a hard reset?mert van a sok no között egy yes amit elvileg törölni kell csak félek hogy letörlök olyat ami szükséges. meg a képek elfognak tűnni? elnézést a sok kérdésért csak nem értek hozzá és nem akarok mégnagyobb galibát csinálni :(
2014. nov. 1. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindent töröl és alaphelyzetbe állít ami a telefonon van. Ami az sd kártyán van azt nem bántja. Ilyen esetben csak a hard reset segít.
2014. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. :) de azt hiszem hétfőn elviszem a szervizbe elvileg még van rajta jótálás és azt nem tudod hogy mitől keletkezett ez a hiba?
2014. nov. 1. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek? Ők is ezt fogják először csinálni és veszik minden adat.
2014. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mert nem bízok magamban. Nőből vagyok :D

és a hiba okát nem tudod?

2014. nov. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!