Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a Nokia Lumia 520...

Betört a Nokia Lumia 520 mobiltelefonon az érintő! Kijelzőnek nem lett semmi baja. Csak az érintésre nem reagált! Rendeltem bele egy plexi érintőt, zsír ujjat beleraktam és valami nem oké! (többi lent ) Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Beleraktam működött rendesen aztán később vettem észre hogy ha egy ideig nem használom akkor megint az érintést nem érzékeli...mikor újraindítom akkor megint működik !

Miért csinálja ezt ?



2014. nov. 2. 09:04
 1/3 anonim válasza:
Nekem is tort mar be, de mi szervizbe vittuk. :) Azota jo.
2014. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolom ott gyári üveget tettek bele
2014. nov. 2. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az osszes utangyartott lumia erinto ilyen fos. Ha lecsatlakoztatod es ujra fel,akkor megint menni fog egy darabig,utana megint lehal. En eluntam es megvettem a gyarit 9eFt-ert ,ez raadasul kerettel egyutt van , 2 perc cserelni es azota sincs gond vele. De ez igaz a lumia 625-re is,azzal is sz.ptam eleget.
2014. nov. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!